Profesjonalne prowadzenie kadr i płac – Dąbrowa Górnicza

obsługa kadrowa dąbrowa górnicza

Outsourcing kadr i płac staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród firm z terenu Dąbrowy Górniczej. Wynika to z faktu, iż poprzez wiele akcji dąbrowscy przedsiębiorcy zyskują świadomość, że takie rozwiązanie po prostu się bardziej opłaca.

Z outsourcingiem mamy do czynienia na co dzień oddając rzeczy do pralni lub myjąc samochód. Wykonanie tych czynności samemu jest możliwe, jednak coraz rzadziej się na to decydujemy, zlecając to profesjonalistą i mogąc skupić się na pracy.

Dlatego firmy coraz częściej przekonują się do zlecenia prowadzenia kadr i płac do TAX-BONUS – biura rachunkowego w Dąbrowie Górniczej. Wykwalifikowane kadrowe, najnowocześniejsze narzędzia wsparcia oraz współpraca na zasadzie zaufania to tylko niektóre z cech docenianych przez dąbrowskich przedsiębiorców.

Nasze kadrowe mają świadomość, iż fachowo prowadzone akta osobowe oraz sprawny przepływ informacji dotyczących różnego rodzaju świadczeń pracowniczych pozytywnie wpływają na budowanie wizerunku pracodawcy w oczach pracowników, natomiast brak jakichkolwiek wątpliwości w naliczonym wymiarze urlopu lub pensji skutkuje pozytywną atmosferą w pracy oraz podniesieniem wydajności.

Jednak poza powyższymi aspektami, istnieje jeszcze kwestia prawna kadr i płac. Rzetelne prowadzenie akt osobowych jest jednym z istotniejszych obowiązków pracodawcy. Nierzetelnie prowadzone akta lub niewywiązywanie się z praw przysługujących pracownikowi skutkować mogą sankcjami, w przypadku skierowania sprawy do Sądu Pracy w Dąbrowie Górniczej. Ta nierzetelność nie zawsze musi wynikać ze świadomego działania przedsiębiorcy, lecz również z braku informacji o danym obowiązku, nieczęsto wynika z braku czasu na należyte śledzenie przepisów. Stosowane w biurze rachunkowym TAX-BONUS rozwiązania pozwalają w sposób profesjonalny kształtować politykę personalną firm klientów, natomiast współdziałanie dwóch czynników – fachowej wiedzy kadrowych oraz zaawansowanych technologii komunikacyjnych oraz przetwarzania danych umożliwiają szybkie oraz fachowe reagowanie na zmiany zachodzące w przepisach, w celu uniknięcia komplikacji ze strony dąbrowskiego ZUS oraz innych dąbrowskich instytucji.

Nasz profesjonalizm oraz dbałość o zadowolenie klienta sprawia, iż nasza współpraca oparta na zaufaniu trwa wiele lat, przynosząc wymierne korzyści naszym klientom. W przypadku zainteresowania naszą ofertą świadczenia usług kadrowo-płacowych w Dąbrowie Górniczej zapraszamy do współpracy.

Zakres usługi

 • Sporządzanie umów o pracę oraz zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
 • Sporządzanie wypowiedzeń i świadectw pracy,
 • Prowadzenie akt osobowych i nadzorowanie dokumentacji kadrowej,
 • Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
 • Analiza otrzymywanych dokumentów, nadzór merytoryczny,
 • Sporządzanie listy płac, raportów RMUA, deklaracji ZUS,
 • Obliczanie składek na ubezpieczenia społeczne,
 • Reprezentowanie firmy przed ZUS i Urzędem Skarbowym.

TAX-BONUS to…

 • Pełne wsparcie w zakresie prowadzenia kadr i płac,
 • Wykwalifikowana kadra,
 • Innowacyjne podejście,
 • Kompleksowa obsługa firmy,
 • 100% bezpieczeństwa kadrowo-płacowego.

Czy wiesz że…

Kodeks cywilny nie przewiduje takiej umowy jak umowa o świadczenie usług. Reguluje on wiele umów, które polegają na świadczeniu, wykonanie prac przez jedną stronę dla drugiej. Wśród nich są: umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa agencji, umowa o roboty budowlane. Często jednak zachodzi potrzeba sporządzenia tego typu umowy. Należy pamiętać, że umowę o świadczenie usług wzoruje się na umowie zlecenia.

Usługi kadrowo-płacowe dla firm z całej Dąbrowy Górniczej: Dąbrowa Górnicza Antoniów, Bugaj, Błędów, Centrum, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy Błędowskie, Łęka, Łęknice, Łosień, Mydlice, Marianki, Okradzionów, Piekło, Ratanice, Reden, Rudy, Staszic, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Tucznawa, Trzydziesty oraz Dąbrowa Górnicza Ząbkowice.