Profesjonalne prowadzenie kadr i płac – Jaworzno

obsługa księgowa firm z jaworzna

Prowadząc działalnoś na terenie Jaworzna, zlecając usługi ich jakość możemy ocenić dopiero po pewnym czasie. Jednak istnieją dziedziny funkcjonowania firmy, które są newralgiczne dla przedsiębiorcy, jednak ich jakość wielu przypadkach jest nie możliwa do ocenienia ad-hoc.

Do tych stref funkcjonowania firmy z pewnością należą kadry i płace oraz księgowość. O ile w przypadku naliczenia wynagrodzeń błędy i pomyłki są szybkie do wychwycenia, o tyle w przypadku akt osobowych lub ksiąg handlowych o powstałych błędach dowiedzieć się można po wielu nawet latach, gdy zostaną one zweryfikowane przez Urząd Skarbowy w Jaworznie, jaworzański ZUS lub inne instytucje kontrolujące (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Państwową Inspekcję Pracy). Z doświadczenia wiemy, iż poprawa w tym momencie tych błędów jest dla przedsiębiorcy bardzo kosztowna, gdyż zapłacić trzeba odsetki lub kary grzywny.

Żeby ustrzec się przed tego typu sytuacjami należy odpowiednio dobierać firmy współpracujące, posiadające wieloletnie doświadczenie na rynku usług kadrowo-płacowych Jaworzna.

Niewątpliwie biuro rachunkowe TAX-BONUS, współpracujące od wielu lat z jaworzańskimi przedsiębiorcami jest partnerem godnym polecenia do współpracy. Od początku istnienia firmy wykwalifikowana kadra kadrowych kieruje się zasadą “Doświadczenie , zaufanie, bezpieczeństwo”. Wiemy że w tak newralgicznych dziedzinach funkcjonowania firmy jakim są wynagrodzenia pracowników wymagana jest szczególna dyskrecja, natomiast usługi muszą być świadczone w oparciu o najwyższe standardy, zarówno te wynikające z litery prawna, jak również nakreślone kulturą biznesową.

Jednak w dzisiejszych czasach, w dobie bardzo dynamicznego tempa rozwoju technologicznego, poza tradycyjną wiedzą musimy szybko reagować na potrzeby klientów, w sposób elastyczny dostosowując nasze systemy oraz procedury, w celu sprostania oczekiwaniom firm w Jaworznie.

Dlatego duży nacisk kładziemy na rozwój technologiczny oraz automatyzację procesów kadrowych, w celu ograniczenia do minimum powstawania błędów mogących być przyczyną komplikacji podczas kontroli ZUS w Jaworznie lub jaworzańskiego Urzędu Skarbowego.

W przypadku gdy prowadzisz firmę na terenie Jaworzna oraz planujesz nawiązać długoletnią współpracę w zakresie obsługi kadrowej lub płacowej skontaktuj się z nami.

Zakres usługi

 • Sporządzanie umów o pracę oraz zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
 • Sporządzanie wypowiedzeń i świadectw pracy,
 • Prowadzenie akt osobowych i nadzorowanie dokumentacji kadrowej,
 • Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
 • Analiza otrzymywanych dokumentów, nadzór merytoryczny,
 • Sporządzanie listy płac, raportów RMUA, deklaracji ZUS,
 • Obliczanie składek na ubezpieczenia społeczne,
 • Reprezentowanie firmy przed ZUS i Urzędem Skarbowym.

TAX-BONUS to…

 • Pełne wsparcie w zakresie prowadzenia kadr i płac,
 • Wykwalifikowana kadra,
 • Innowacyjne podejście,
 • Kompleksowa obsługa firmy,
 • 100% bezpieczeństwa kadrowo-płacowego.

Czy wiesz że…

Pracodawca odwołujący pracownika z urlopu wypoczynkowego jest zobligowany do zwrotu kosztów bezpośrednio związanych z takim odwołaniem. Nie zawsze jednak do takiego zwrotu mają prawo członkowie rodziny pracownika, którzy wyjechali z nim na urlop. Kwestia ta wymaga indywidualnego rozpatrzenia przez pracodawcę.

Usługi kadrowo-płacowe dla firm z całego Jaworzna: Szczakowa, Bory, Byczyna, Cezarówka, Ciężkowice, Dobra, Dąbrowa Narodowa, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzieliska, Awaryjne, Chrząstówka, Cegielniana, Energetyków, Fryderyka Chopina, Górnicze, Gigant, Leopold, Łubowiec, Pańska Góra, Podwale, Podłęże, Pszczelnik, Stałe, Skałka, Tadeusza Kościuszki, Warpie, Śródmieście, Wilkoszyn.